Spędzili razem zaledwie godzinę. Daniel nie zna jej imienia
i... nie widział jej twarzy. Przekonuje samego siebie, że miłość od
pierwszego wejrzenia zdarza się tylko w baśniach. Jednak rok później
wciąż pamięta oszałamiające uczucie, jakie wzbudziła w nim tajemnicza
dziewczyna, która uciekła i więcej się nie pojawiła. Gdy Daniel poznaje
pociągającą, trochę szaloną Six, czuje, że może zacząć nowy rozdział.
Jednak Dean Holder każe mu trzymać się od Six, przyjaciółki Sky, z
daleka... Moja przygoda z tą autorką zaczęła się nie dawno :) Książkę
czyta się lekko i przyjemnie momentami śmiałam się sama do Siebie :)
Książka opisuje losu Bohaterów w ciekawy sposób , koniec jest dość nie
oczywisty z powodu chwil które się w tej książce przedstawił :) .....
Jestem na tak :) Serdecznie polecam i zachęcam do przeczytania :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
-
Witam was Moliki Świąteczne <3 Dawno nie nie było tutaj lecz zmogła mnie choroba :) Ale to już nie istotne , teraz czas na ocenienie...
-
Czym jest pocieszenie, jak nie cichym towarzyszem zranionej duszy? Ewa Pirce – „Córka pedofila” Witajcie Moliki :) przych...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz